24 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з Військовим коледжем сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут 10.00 трансляції у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                         31 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою захисту інформації та кіберзахисту (Спеціальність 125 Кібербезпека) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, до 31 жовтня 2020 рокуоголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Від побратимів, від народу України, від родин Героїв!

Добавлено: 15.07.2020 Переглянуто: 357

Сьогодні представниками комітету Всеукраїнського Руху “Батьківське серце” Володимиром Віровцем та Іваном Татауровим було нагороджено курсанта 2 курсу факультету бойового застосування систем управління та зв’язку Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут солдата Владислава Яцуна пам’ятним срібним кулоном “Батьківське серце”. Батько якого Олександр Яцун який загинув 19 квітня 2015 року під час виконання бойового завдання у складі 81 окремої аеромобільної бригади, Указом Президента України №567/2016 “За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі”, був нагороджений орденом За мужність –ІІІ ступеню (посмертно).

- Це нагорода від побратимів, від народу України, від родин Героїв для тебе Владислав, знай що ми побратими завжди поруч-зазначив Іван Татауров у своїй промові

Вручення Пам’ятного кулону «БАТЬКІВСЬКЕ СЕРЦЕ» - Всеукраїнський народний проект, направлений на увічнення пам’яті про Героїв, які віддали своє життя за незалежність України!

Пам’ятний кулон «БАТЬКІВСЬКЕ СЕРЦЕ» вручається всім дітям, батьки яких є Героями Небесної Сотні, батьки яких були військовослужбовцями, представниками силових структур, добровольцями, волонтерами та загинули, померли від ран під час російско-Української війни на сході України (початок 2014 рік, ООС – АТО), а також полеглі при захисті державних інтересів України у зміцненні її обороноздатності та безпеки.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net