День українських миротворців

Добавлено: 15.07.2020 Переглянуто: 166

Сьогодні на ранковій нараді ТВО. начальника інституту полковник Віталій Тарасов привітав та нагородив відзнаками Головнокомандувача ЗС України військовослужбовців інституту які приймали участь у миротворчих місіях: старшого лейтенанта Костянтина Кіяновського та підполковника Вадима Кротова.

Верховна Рада України, 21 травня 2013 року, одноголосно прийняла Постанову № 292-VII «Про встановлення Дня українських миротворців». Постановою визначено 15 липня - Днем українських миротворців з подальшим відзначенням його на державному рівні, з метою вшануванням мужності і звитяги, зразкового виконання службових обов'язків, вірності присязі учасників миротворчих операцій та забезпечення збереження пам'яті славетних героїв-миротворців, які загинули під час виконання обов'язків у складі миротворчого контингенту та миротворчого персоналу.

Бажаємо всім миротворцям міцного здоров’я, злагоди та здійснення всіх мрій.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net