ОФІЦЕРАМИ НЕ НАРОДЖУЮТЬСЯ - НИМИ СТАЮТЬ, ОДИН РАЗ - І НА ВСЕ ЖИТТЯ

Добавлено: 26.06.2020 Переглянуто: 1644

Сьогодні у ВІТІ відбувся 168 випуск офіцерів-зв'язківців! Понад 200 офіцерів поповнили лави Збройних Сил України. Серед почесних гостей були присутні: Командувач Військ зв'язку та кібербезпеки ЗС України генерал-майор Євген Степаненко, Начальник Київського ліцею імені Івана Богуна, Герой України генерал-майор Ігор Гордійчук та представники Сил спеціальних операцій ЗС України.

Вже традиційно, перед церемонією випуску молоді лейтенанти вшанували пам'ять Героїв Крут та випускників інституту, які віддали свої життя в боротьбі за незалежну Україну, на меморіалі.

Родзинкою свята стала пропозиція одного з випускників своїй коханій, яка вже незабаром стане дружиною офіцера.

В добру путь, панове лейтенанти!

Дивитися трансляцію: 168-й випуск лейтенантів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

Дивитися: 168-й випуск лейтенантів

Новини МОУ: У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбувся випуск лейтенантів

Армія Inform: 203 офіцери-зв’язківці поповнили армійські лави