УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).                                                                         26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                         

Дистанційний захист кваліфікаційних робіт бакалаврів заочної форми навчання

Добавлено: 24.06.2020 Переглянуто: 252


Два дні в on-line режимі відбувалися захисти кваліфікаційних робіт здобувачів спеціальностей 122 Комп’ютерні науки, 125 Кібербезпека, 126 Комп’ютерна інженерія, 172 Телекомунікація та радіотехніка освітнього ступеня «Бакалавр». Розклад залучення курсантів заочної форми навчання до захисту кваліфікаційних робіт (день, час) заздалегідь був розміщений окремо на платформі дистанційного навчання Moodle вишу

Здобувачі освіти своєчасно надіслали до Військового інституту розроблені та зброшуровані кваліфікаційні роботи. Дистанційна комутація здобувачів та членів підкомісій здійснювалася через відеоконференцію Cisco Webex Meetings. Обов’язковим елементом цьогорічної атестація стала відеофіксація процесу захисту робіт.

На розсуд підкомісій курсанти-заочники представили власні цікаві та різнопланові дослідження в галузі застосування ІТ-технологій. Голови підкомісій відмітили актуальність обраних тематик, добрий рівень представлених досліджень та достатньо ґрунтовні знання майбутніх бакалаврів.

Вітаємо військовослужбовців із успішним захистом атестаційних робіт та бажаємо подальших успіхів і реалізації у професійній та усіх інших сферах життя!

Дякуємо особовому складу випускових кафедр і представникам підкомісій за професіоналізм, який цілком відповідає сучасним вимогам освіти!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх