УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).                                                                         26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                         

Навчальна практика курсантів 2 курсу ВКСС ВІТІ імені Героїв Крут

Добавлено: 23.06.2020 Переглянуто: 284


З курсантами 2 курсу проводиться перша частина навчальної практики (за військовим спрямуванням), основною метою якої є:

вдосконалення практичних навичок курсантів у підготовці до роботи, встановленні програмного забезпечення та правильній експлуатації засобів зв’язку в різних режимах роботи;

отримання курсантами практичних навичок технічно грамотно розгортати, згортати апаратні і станції, вести оперативно-технічну документацію, перевіряти працездатність апаратури на себе, використовуючи систему вбудованого контролю та за допомогою вимірювальних приладів;

навчання курсантів виконанню функціональних обов’язків номерів чергової обслуги в складі екіпажу;

прищеплення курсантам відповідальності за виконання правил техніки безпеки при експлуатації і обслуговуванні станцій і апаратних;

закріплення знань курсантів у питаннях проведення на місці робіт щодо усунення найпростіших несправностей, проведенні обслуговування техніки в обсязі ЩТО, ТО-1.

Заняття з курсантами проводились під керівництвом викладацького складу коледжу та штатними екіпажами з А3990 по 9 годин на добу, зміна навчальних місць відбувалася щодобово.

Кожна навчальна група була розбита на три підгрупи, чисельністю не більше 10 курсантів. Питання встановлення програмного забезпечення на різноманітні засоби зв’язку та підготовка їх до експлуатації в різних режимах роботи проводилась в навчальних аудиторіях коледжу всі інші заняття для того щоб максимально наблизити умови до польових навчальні місця були розгорнуті на території військової частини А3990. Наприкінці практики за військовим спрямуванням, після отримання відповідних навичок сплановано проведення занять у ночі. Всі викладачі коледжу, які були задіяні для проведення практичних занять мають великий практичний досвід, в тому числі участі в ООС (АТО) і намагались максимально передати його курсантам, які наполегливо та цілеспрямовано виконували обов’язки за відповідною посадою, набували досвіду з управління підлеглими екіпажами.

Незважаючи на спекотні погодні умови заняття проходили динамічно і цікаво, викладачами постійно оголошувались ввідні наприклад –«Пошкодження силового кабелю внаслідок обстрілу!» – Пролунала команда керівника занять. І тієї ж миті екіпаж радіостанції у повному озброєнні та необхідним інструментом і ремкомплектом оперативно відбув до місця локалізації несправності. Кілька хвилин – і старший розрахунку доповів: «Пошкодження усунуте, апаратна до роботи готова!», «Під час обстрілу начальник апаратної отримав поранення у ліве плече!» – Пролунала команда керівника занять. Пораненому зі складу екіпажу негайно надається перша медична допомога. Курсанти навчаються діяти за різних обставин зміни бойової обстановки, працювати в складних умовах при обмеженому часі та постійному психологічному навантаженні. Мета практики була не лише отримання курсантами практичних навичок в експлуатації техніки зв’язку і дотримання мір безпеки, усунення несправностей, розгортанні апаратних та станцій, організації охорони і оборони бойової позиції, закріплення знань з тактичної медицини а і спонукати їх до творчого підходу в питаннях пошуку виходу з нештатних ситуацій і дій в нестандартних умовах.

Навички та уміння, які курсанти набувають та вдосконалюють під час практики – це ще один крок на шляху підготовки сержантів-зв’язківців. По-перше курсанти під час занять отримали практичні навички, що знадобляться їм під час проходження служби у військах. По-друге курсанти отримали методичні знання, що стануть їм у нагоді як молодшим командирам підрозділів із засобами зв’язку.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх