24 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з Військовим коледжем сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут 10.00 трансляції у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                         31 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою захисту інформації та кіберзахисту (Спеціальність 125 Кібербезпека) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, до 31 жовтня 2020 рокуоголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Кращий навчальний посібник за природничо-науковим напрямом серед вищих військових навчальних закладів

Добавлено: 12.06.2016 Переглянуто: 996

На кафедрі «Бойового застосування математичного та програмного забезпечення АСУ» факультету Інформаційних технологій в системах управління було розроблено навчальний посібник «Комп’ютерна схемотехніка та архітектура комп’ютерів АСУВ» (у двох частинах, трьох книгах).

Навчальний посібник укладено за матеріалами навчальної дисципліни «Комп’ютерна схемотехніка та архітектура комп’ютерів АСУВ» базової підготовки циклу загальної підготовки фахівця першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності «Комп’ютерні науки та інформаційні технології», яка вивчає принципи побудови, архітектуру, структуру та функціонування пристроїв обчислювальних машин та мікропроцесорних систем, елементи їх програмного забезпечення.

Даний навчальний посібник, який було представлено на конкурс на кращий підручник (навчальний посібник) для слухачів курсантів (студентів) вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів за природничо-науковим напрямом зайняв І місце.

Колектив факультету Інформаційних технологій в системах управління вітає колектив авторів з перемогою, бажає подальших звершень та досягнень у науковій роботі!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net