Терміни вступної кампанії 2020 у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут- з 01 серпня по 18 серпня                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Вітаємо медичних працівників з професійним святом

Добавлено: 21.06.2020 Переглянуто: 161


Медики - наші янголи-охоронці у білих халатах. Ви заслуговуєте на низький уклін від всього українського народу. Щоденно ви рятуєте тисячі життів, даєте надію та невпинно лікуєте. Ви не перестаєте працювати вдень та вночі, не піднімаючи голів від хворих. Ви, саме ви - головні борці зі страшною пандемією.

У цей день вашого професійного свята - Дня медичного працівника, дозвольте від імені усіх офіцерів та курсантів інституту привітати вас!Прийміть сердечну подяку, за віддану працю, безмежне милосердя, професійність та лікарську честь.

Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках людські життя.

Професію яку ви обрали заслуговує на найвищу похвалу, захоплення й повагу. Знання і вміння лікаря який рятує життя, захищає своєю працею радість і щастя тисяч людей, завжди користувалася пошаною і цінувалася як особливий талант.

Тож бажаємо Вам та вашим родинам міцного здоров’я та благополуччя. Нехай здійсняться мрії і задуми, а віра та оптимізм будуть вірними супутниками на все життя!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх