26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Кафедра військової підготовки проводить набір у 2020 році

Добавлено: 19.06.2020 Переглянуто: 323

Кафедра військової підготовки Військового інституту телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут оголошує набір громадян України для підготовки за програмою офіцерів запасу з 12 березня по 31 липня 2020 року.

Військову підготовку можуть проходити здобувачі вищої освіти (в тому числі особи жіночої статі) незалежно від форми навчання у вищих навчальних закладах та громадяни України, які мають освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, якщо їм на початок військової підготовки не виповнилося 40 років.

Навчання громадян України здійснюється методом “військового дня” без відриву від основного місця навчання, роботи протягом 2 років, після успішного проходження конкурсного відбору за 7 військово-обліковими спеціальностями:

• Організація захисту інформації та кібернетична безпека в інформаційно-комунікаційних системах (державне замовлення).
  • Застосування змішаних з’єднань, військових частин і підрозділів (крім підрозділів і військових частин зв’язку та радіотехнічного забезпечення авіації).
  • Математичне та програмне забезпечення функціонування автоматизованих систем.
  • Технічне забезпечення функціонування автоматизованих систем управління.
  • Експлуатація та ремонт наземної апаратури радіозв’язку різної потужності.
  • Експлуатація та ремонт автомобільної техніки і гусеничних тягачів.
  • Організація морально-психологічного забезпечення військ (сил).

Вартість навчання: 6 000 грн./семестр (2 роки навчання - 24 000 грн.).

Увага!Надається можливість пройти військову підготовку безкоштовно за кошти державного бюджету (державне замовлення).

Після закінчення навчання присвоюється військове звання – „молодший лейтенант запасу” Збройних Сил України.

Зробіть правильний крок у майбутнє, оберіть навчання у ВІТІ імені Героїв Крут!

Дивитися трансляцію від 22.05.2020: Кафедра Військової підготовки

Дивитися трансляцію від 19.06.2020: Кафедра Військової підготовки

• © Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net