Комплексний екзамен випускників 2020 року

Добавлено: 17.06.2020 Переглянуто: 895

Незабаром війська зв’язку Збройних Сил України поповнять лейтенанти, випускники Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, у яких зараз тривають державні іспити.

Здача комплексного екзамену складається з теоретичної та практичної частини. Практична частина, а це – розгортання командно-штабних машин, налаштування за нормативами транкінгового та супутникового зв’язку, засобів комутації та маршрутизації, проводиться на навчально-тренувальному комплексі вишу.

Вже за декілька днів курсанти одягнуть лейтенантські погони та обіймуть офіцерські посади у військах.