Зробіть правильний крок у майбутнє - спеціальність 122 Комп’ютерні науки

Добавлено: 15.06.2020 Переглянуто: 3168

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут здійснюється набір на підготовку фахівців першого рівня вищої освіти - бакалавра за спеціальністю 122 Комп’ютерні науки. Наш Військовий інститут - це єдиний вищий військовий навчальний заклад, який який готує фахівців за цією спеціальністю для Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державного космічного агентства України.

Профільною кафедрою за даною спеціальністю є кафедра Комп'ютерних інформаційних технологій факультету Інформаційних технологій.

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут майбутні програмісти досліджують, як працюють інформаційні технології з точки зору забезпечення наукового обґрунтування процесів розгортання, інтеграції та взаємодії інформаційних технологій, а також проектування, створення та експлуатації військових інформаційних систем, створення прикладного програмного забезпечення та застосування сучасних інформаційних технологій для автоматизації процесів управління.

Кафедра має потужну матеріально-технічну базу – це сім комп’ютерних класів, в яких розміщено сучасні комп’ютери та серверне обладнання. Навчальний план підготовки фахівців складено таким чином, що в кожному семестрі викладаються ряд навчальних дисциплін, в яких вивчаються сучасні комп’ютерні інформаційні технології.

Основні інформаційні технології, які опановують випускники кафедри:

• архітектури сучасних операційних систем та технології системного програмування (Windows платформа / Unix (Linux) / Android);
  • технології побудови та робота з базами даних та знань (MySQL; MS SQL; ORACLE Data Base; MongoDB; Cassandra; Redis), а також мови запитів – SQL, Transact SQL, PL/SQL;
  • методологія та технології побудови інформаційних систем (методологія побудови SCRUM, KANBAN; система керування кодом та версіями GIT; UML);
  • технології підтримки прийняття рішень органів військового управління (Data Mining; OLAP);
  • технології геоінформаційних систем (ArcGis, MapInfo).

На кафедрі на постійній основі функціонує науково-технічний гурток, учасники якого беруть участь у таких заходах: олімпіади з програмування Google Code Jam; в Міжнародних змаганнях Google HashCode; в Міжнародній відкритій студентський олімпіаді з програмування імені С.О. Лебедєва та В.М. Глушкова KPI-OPEN.

Курсанти займали перші та призові місця в міжнародних та національних Хакатонах:

перші місця в змагання найкращих фахівців з програмування серед партнерів-країн НАТО під назвою «NATO Enterprise Architecture Hackathon» (з 27 по 31 березня 2017 року Лондон, Великобританія);

перше місце на Першому національному Хакатоні з питань галузі безпеки і оборони України в комбінованому змаганні обійняла команда «MITI Hedgehogs» (2018) друге місце у змаганні фахівців з програмування НАТО «TIDE Hackathon 2019», що проходило 24.02. - 01.03.2019 в місті Варшава, Республіка Польща;

практично всі призові місця у всіх секціях (“Програмування”, “Комбінована задача” “Моделювання”) на Другому національному Хакатоні з питань галузі безпеки і оборони України 2019;

друге місце в загальних змаганнях NATO “TIDE Hackathon 2020” і виграла номінацію «Інноваційний підхід у використанні машинного навчання». З 17 по 21 лютого 2020 року Хакатон проводився у місті Мюнхен, Німеччина.

Зробіть правильний крок у майбутнє, оберіть навчання у ВІТІ імені Героїв Крут!

Дивитися трансляцію від 23.05.2020: Знайомся зі спеціальність 122 Комп'ютерні науки

• © Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.