26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

У Військовому інституті триває атестація випускників 2020 року

Добавлено: 13.06.2020 Переглянуто: 325

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут продовжується атестація курсантів 5-их курсів за освітнім ступенем “магістр”. З 13 червня 2020 року розпочата здача комплексному екзамену з фізичного виховання та спеціальної фізичної підготовки молодих лейтенантів 2020 року.

Екзаменаційна комісія перевіряє випускників у вправах на швидкість, силу, витривалість, а також рівень теоретичних знань і методичних умінь з основ фізичної підготовки.

Сьогодні дві з дев’яти навчальних груп розпочали перший етап комплексного екзамену з фізичної підготовки на якому курсанти-випускники виконали нормативи з бігу на сто метрів, підйом силою на перекладині, 6х100 метрів зі зброєю та відповіли на питання екзаменаційного білету з методики фізичної підготовки та рукопашного бою. Протягом наступних 7 днів всі навчальні групи випускників продемонструють свою фізичну підготовленість та витривалість.

За поточними підсумками комплексного екзамену майбутні офіцери показують відмінні та добрі результати.

Так тримати, майбутні лейтенанти!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net