26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

У Військовому інституті стартувала атестація випускників 2020 року

Добавлено: 10.06.2020 Переглянуто: 385

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут пройшло перше пленарне засідання екзаменаційної комісії щодо атестації випускників 2020 року за ступенем вищої освіти “магістр” та “бакалавр”. Атестація підведе підсумок підготовки курсантів набору 2016 року (перший бакалаврський рівень освіти) та 2019 року (другий магістерський рівень).

На пленарному засіданні особовому складу було представлено голову екзаменаційної комісії, яким є представник Сил спеціальних операцій ЗС України, голів підкомісій з підрозділів та частин зв’язку Збройних сил України.

Начальники факультетів Телекомунікаційних систем, Інформаційних технологій, Бойового застосування систем управління та зв’язку доповіли ділові якості і ступінь готовності випускників до атестації. Крім того, вони зазначили прізвища курсантів, які претендують на дипломи з відзнакою.

Цього року атестацію складатимуть більше 250 випускників. Протягом тижня курсанти-випускники будуть захищати свої дипломні роботи, потім на них чекає здавання комплексного екзамену зі спеціальності та фізичного виховання.

Бажаємо успіху та наснаги випускникам!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net