26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Польовий вишкіл курсантів першого курсу

Добавлено: 09.06.2020 Переглянуто: 430

Практичними заняттями в польових умовах на базі батальйону забезпечення навчального процесу Військового інституту завершилося вивчення блоку загальновійськових дисциплін курсантами першого курсу факультету інформаційних технологій. Перед науково-педагогічним складом кафедри загальновійськових дисциплін командуванням інституту було поставлено завдання максимально наблизити динаміку занять до ситуацій, які можуть виникати у бойовій обстановці.

Курсанти вдосконалили навички з пересування та орієнтування на місцевості, розвідки та розмінування місцевості, маскування, надання домедичної допомоги пораненим в польових умовах. Крім того виконали вправу контрольних стрільб з автомата АК-74.

Курсанти першого курсу відповідально поставилися до виконання всіх завдань польового вишколу та продемонстрували добрі знання та практичні навички із загальновійськових дисциплін: тактики, інженерної підготовки, військової топографії, РХБ захисту та вогневої підготовки.

Головною метою польового вишколу є підготовка курсанта як військового, здатного впевнено діяти на полі бою та вести вогонь зі стрілецької зброї; фізично та морально адаптувати до умов військової служби, створивши таким чином міцне підґрунтя для оволодіння військовою кваліфікацією фахівця військ зв'язку.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net