26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Заняття курсантів 3-го курсу з практичного виконання навчально-бойових завдань за фахом

Добавлено: 06.06.2020 Переглянуто: 348

У курсантів 3-го курсу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут пройшли двотижневі заняття з практичного виконання навчально-бойових завдань за фахом.

Набуття практичних військово-професійних навичок у Військовому інституті забезпечується шляхом збільшення проведення занять з курсантами військових вишів з військово-професійних дисциплін на бойових зразках озброєння та військової техніки, а також залучення фахівців з бойовим досвідом.

Під час проведення занять під керівництвом науково-педагогічних працівників випускових кафедр майбутні офіцери-зв’язківці набули практичних навичок з експлуатації сучасних засобів супутникового зв’язку; експлуатації засобів транкінгового зв’язку; експлуатації КХ радіостанцій; виконання нормативів із встановлення та застосування спеціалізованого програмного забезпечення.

Кожен курсант та офіцер розуміє велике значення цих занять, оскільки вміння та навички з експлуатації сучасного обладнання інформаційно-телекомунікаційних систем для зв’язківця є запорукою успішного виконання бойових завдань. Тому кожен курсант під час практичних занять намагався засвоїти як найбільше матеріалу та практичних навичок, що розповідають досвідчені викладачі.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net