Зробіть правильний крок у майбутнє - спеціальність 253 Військове управління

Добавлено: 01.06.2020 Переглянуто: 3108

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут здійснюється набір на бакалаврат за спеціальністю 253 Військове управління.

Особливістю цієї спеціальності є вивчення:

• основ організації роботи органів управління;
  • основ управління та прийняття рішень у військовій справі;
  • бойове застосування систем та комплексів військового зв’язку з’єднання;
  • організація військового зв’язку;
  • експлуатація засобів інформаційно-телекомунікаційних систем;
  • організація зв’язку в тактичній ланці управління;
  • організація зв’язку рухомих пунктів управління;
  • організація фельд’єгерсько-почтового зв’язку.

Профілюючою кафедрою по спеціальності Військове управління є кафедра Бойового застосування підрозділів зв’язку  факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку.

Кафедра забезпечує підготовку майбутніх офіцерів інформаційно-телекомунікаційних мереж в комплексі з усіма кафедрами інституту, надаючи практичні навички з управління інформаційними та телекомунікаційними системами з урахуванням досвіду ООС (АТО), а також проводить підготовку на курсах підвищення кваліфікації офіцерів (слухачів) призваних за мобілізацією.

Кафедра здійснює теоретичну та практичну підготовку курсантів інституту з тактико-спеціальних дисциплін в інтересах підготовки фахівців інформаційно - телекомунікаційних систем та мереж військового призначення.

Для нарощування знань та практичних навиків випускників Військового інституту на кафедрі Бойового застосування підрозділів зв’язку   розгорнуто пункт управління командира механізованої бригади та командно-спостережний пункт батальйону механізованої бригади, радіо клас, клас тактико-спеціальної підготовки з макетом місцевості, а також створено навчально-тренувальний комплекс на території інституту де майбутні офіцеру практично тренуються з питань роботи на польових вузлах зв’язку, а саме виконання нормативів та завдань з:

• розгортання апаратних та станцій;
  • налаштування апаратури зв’язку до роботи;
  • входження в зв'язок та забезпечення зв’язком керівного склад пунктів управління;
  • організації оперативно-чергової служби на вузлах зв’язку;
  • організації охорони та оборони, інженерного обладнання та РХБ захисту вузлів зв’язку.

Потреба у фахівцях, які одночасно мають знання у вище перерахованих напрямках дуже велика у всіх видах та силах Збройних Сил України. І саме підготовкою таких фахівців за спеціальністю 253 Військове управління займається кафедра Бойового застосування підрозділів зв’язку факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Зробіть правильний крок у майбутнє, оберіть навчання у ВІТІ імені Героїв Крут!

Дивитися трансляцію: Знайомся зі спеціальність 253 Військове управління

• © Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.