Футбольний турнір присвячений пам’яті полковника Ігоря Павлова

Добавлено: 28.05.2020 Переглянуто: 773

Вже традиційно у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбувається турнір з міні – футболу, присвячений пам’яті начальника кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету захисту інформації полковника Ігоря ПАВЛОВА загиблого у зоні АТО.

Відкриття турніру розпочалось з вшанування пам’яті біля меморіалу полковнику Павлову, офіцерами та курсантами інституту.

Нагода здійснити перший удар по ігровому м’ячу була урочисто надана дочці полковника ПАВЛОВА – Альоні.

Нажаль, через карантинні обмеження цьогорічний традиційний турнір лишився без гостей, тому участь у ньому взяли три курсантські та одна офіцерська команди.

На футбольному майданчику панувала напружена атмосфера та воління до перемоги. Кращі футбольні команди інституту продемонстрували під час гри свою майстерність. У запеклій боротьбі перемогу отримала команда офіцерів.

Переможців та учасників турніру було нагороджено перехідним кубком та призами від Української асоціації футболу.