03 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Футбольний турнір присвячений пам’яті полковника Ігоря Павлова

Добавлено: 28.05.2020 Переглянуто: 330

Вже традиційно у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбувається турнір з міні – футболу, присвячений пам’яті начальника кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету захисту інформації полковника Ігоря ПАВЛОВА загиблого у зоні АТО.

Відкриття турніру розпочалось з вшанування пам’яті біля меморіалу полковнику Павлову, офіцерами та курсантами інституту.

Нагода здійснити перший удар по ігровому м’ячу була урочисто надана дочці полковника ПАВЛОВА – Альоні.

Нажаль, через карантинні обмеження цьогорічний традиційний турнір лишився без гостей, тому участь у ньому взяли три курсантські та одна офіцерська команди.

На футбольному майданчику панувала напружена атмосфера та воління до перемоги. Кращі футбольні команди інституту продемонстрували під час гри свою майстерність. У запеклій боротьбі перемогу отримала команда офіцерів.

Переможців та учасників турніру було нагороджено перехідним кубком та призами від Української асоціації футболу.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net