Терміни вступної кампанії 2020 у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут- з 01 серпня по 18 серпня                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Тренувальна група Збройних сил Канади UNISIEF відвідала Військовий коледж сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут (Армія Inform)

Добавлено: 26.05.2020 Переглянуто: 172

Нове керівництво тренувальної місії UNISIEF Збройних сил Канади ознайомилося  з процесом та системою підготовки сержантського складу у навчальних закладах Збройних Сил України. Так, 25 травня вони відвідали Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут...

Повний текст статті Сайт Армія Inform

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net