6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Курсантські премудрості

Добавлено: 22.05.2020 Переглянуто: 398

Не зважаючи на карантинні обмеження життя у ВІТІ не стоїть на місті. Традиційно в травні місяці, відповідно до Положення про воєнно-наукове товариство, на кафедрах інституту відбулась ХІХ конференція військово-наукового товариства курсантів. Враховуючи застережливі заходи, пов'язані з поширенням COVID-19, конференція проходила в онлайн-режимі.

21.05.2020 року на базі кафедри військово-гуманітарних дисциплін захід об’єднав курсантів та викладачів кафедри, які цікавляться традиційними та актуальними питаннями з історії України, філософії, політології та соціології.

Незважаючи на те, що гуманітарні науки не являються профільними для курсантів нашого інституту, щороку кафедра військово-гуманітарних дисциплін збирає талановиту молодь із числа тих, хто цікавиться питаннями буття, людини та суспільства. Проведення досліджень у даній галузі – непроста справа, оскільки потребує високого рівня абстрактного аналітичного мислення й здатності до серйозних узагальнень. З іншого боку, це значима частина культури, з якою має бути знайома кожна освічена людина!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net