Курсанти факультету Телекомунікаційних систем та мереж прийняли участь у Другому благодійному балі

Добавлено: 23.05.2016 Переглянуто: 2347

21 травня 2016 року у колонній залі Київської міської державної адміністрації відбувся Другий благодійний бал Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Головною метою якого було придбання обладнання для Київського міського шпиталю інвалідів Великої Вітчизняної війни, учасників бойових дій та учасників антитерористичної операції.

Цього року бал зібрав понад 400 гостей, серед яких: депутати Київської міської ради, колектив НМУ імені О.О. Богомольця, представники профспілок, студентського самоврядування, курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, Військового інституту КНУ, студенти, викладачі КПІ і НАУ.

Церемонія зустрічі гостей проходила під звуки класичних композицій у виконанні Зведеного військового оркестру Військового інституту телекомунікацій та інформатизації та Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

До балу наші курсанти готувались протягом 4х місяців та за словами організаторів виступили на вищому рівні!