24 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з Військовим коледжем сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут 10.00 трансляції у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                         31 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою захисту інформації та кіберзахисту (Спеціальність 125 Кібербезпека) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, до 31 жовтня 2020 рокуоголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Зробіть правильний крок у майбутнє - спеціальність 172 Телекомунікації та радіотехніка

Добавлено: 18.05.2020 Переглянуто: 866

Телекомунікації є одним з важливих та перспективних напрямів новітніх технологій. Розвиток телекомунікаційних технологій призводить до того, що в розвинених країнах світу телекомунікації входять у список найпрестижніших навчальних напрямів. Спеціалістами щороку створюються все більш сучасні і досконалі засоби, які роблять зв’язок якіснішим, доступнішим і полегшують життя: Internet, LTE, 5G, супутниковий зв’язок. Подальший розвиток технологій неможливий без кваліфікованих інженерів з телекомунікації, попит на яких щороку зростає.

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут здійснюється набір на бакалаврат за спеціальністю 172 Телекомунікація та радіотехніка. Профілюючою кафедрою по спеціальності Телекомунікація та радіотехніка є кафедра Транспортних мереж факультету Телекомунікаційних систем. Під час вивчення навчальних дисциплін курсанти отримують теоретичні знання про інформацію, способи її обробки, передачі, прийом та розподіл, захист інформації в телекомунікаційних системах та мережах; глибокі знання про сучасні інформаційно-комунікаційні технології та набувають практичних навиків з експлуатації сучасного телекомунікаційне обладнання й новітніх технічних засобів проводового, радіо- та радіорелейного, супутникового зв’язку, що є на озброєнні Збройних Сил України.

На сьогодні на кафедрі транспортних мереж передбачено вивчення волоконно-оптичних систем і ліній передач. Курсанти із задоволенням навчаються експлуатації, монтажу, налаштуванню сучасних оптичних ліній, базовому налаштуванню активного оптичного обладнання.

Курсанти інституту разом із своїми наставниками – викладачами не стоять на місці, завжди розвиваються, йдучи в ногу з часом. На кафедрі існує науково-технічний гурток, де молодь більш детально та глибоко вивчає специфіку своєї майбутньої спеціальності під час проектної діяльності та розробки власних винаходів.

Плідна та кропітка робота майбутніх офіцерів виправдана – кращі з них мають можливість на безоплатній основі навчатись на курсах по напрямку своєї майбутньої професії. Один із таких прикладів – проходження курсів у компаніях, які приймають участь у формуванні національного телекомунікаційного ринку обладнання та просуває на ринку сучасні технологічні рішення світового значення. Курсанти навчаються на спеціалізованих курсах: побудова та технічна експлуатація волоконно-оптичних ліній зв’язку, будівництво та монтаж волоконно-оптичних мереж, вимірювання у волоконно-оптичних мережах та підтверджують свої знання сертифікатами про успішне закінчення курсів.

Курсантська молодь воліє ділитись знаннями та набутим досвідом з оточуючими. Тож до вашої уваги пропонуємо подивитись за лаштунки нашої діяльності. Пропонуємо до перегляду міні-гайд: Зварювання оптичного волокна від випускників кафедри Транспортних мереж.

Випускники спеціальності 172 Телекомунікації та радіотехніка є фахівцями з:

• контролю та діагностики стану обладнання і програмного забезпечення інформаційних та телекомунікаційних мереж, систем передачі, систем комутації, кінцевих пристроїв користувача;
  • забезпечення нормативної якості надання послуг електрозв’язку;
  • аналізу результатів вимірювання параметрів і робочих характеристик інформаційних та телекомунікаційних мереж, систем передачі, систем комутації;
  • виконання технічного обслуговування обладнання інформаційних і телекомунікаційних мереж, систем передачі, систем комутації;
  • монтажу, налагодження цифрових і оптичних модулів обладнання мереж PDH і SDH, транспортних мереж;
  • проектування нових NGN технологій.

Зробіть правильний крок у майбутнє, оберіть навчання у ВІТІ імені Героїв Крут!

Дивитися трансляцію від 30.05.2020: Знайомся зі спеціальність 172 Телекомунікація та радіотехніка

• © Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net