6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Вітаємо переможців загальноінститутського турніру з кіберспорту

Добавлено: 17.05.2020 Переглянуто: 308

Після проведених відбіркових змагань на факультетах Військового інституту прийшла черга провести загальноінститутській турнір з кіберспорту.

Змагання були організовані через локальну мережу інституту. Гра через LAN створила специфічну атмосферу турніру завдяки особистій присутності всіх учасників і глядачів.

Тож, після запеклої боротьби визначились переможці змагань.

Так, у грі «Dota 2» тріумфувала команда команда 26 навчального курсу факультету Інформаційних технологій.

А от у грі «CS:GO» найкращою стала команда 36 навчального курсу факультету Бойового застосування систем управління та зв'язку.

У грі World of Tanks перше місце посіла команда 16 навчального курсу факультету Телекомунікаційних систем.

Кращою на турнірі командою у грі PUBG mobile стала команда 37 навчального курсу факультету Бойового застосування систем управління та зв'язку.

Привітав переможців тимчасово виконуючий обов'язки начальника Військового інституту генерал-майор Віктор Остапчук: .

- Кіберспорт набирає обертів серед курсантської молоді і буде далі розвиватися. Щиро дякую всім організаторам, особливо нашому партнеру компанії DATA group. Разом, я впевнений, ми будемо й надалі популяризувати всі види курсантської активності.

Наступні змагання з кіберспорту продовжуються вже на рівні ВВНЗ.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net