26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Вітаємо науковців з професійним святом – Днем науки в Україні!

Добавлено: 16.05.2020 Переглянуто: 320

Наука не є і ніколи не буде закінченою книгою. Кожен важливий успіх приносить нові питання. Будь-який розвиток виявляє з часом все нові і більш глибокі труднощі. (А. Эйнштейн)

У третю суботу травня в Україні відзначають професійне свято наукових працівників – День науки, яке об'єднує в наукову когорту усіх учених. Свято встановлене Указом Президента України «Про День науки» від 14.02.1997 № 145/97.  Цього року ми відзначаємо це свято 16 травня.

Мета цього свята – вшанування наукових традицій, досягнень учених, якими ми пишаємося і на яких покладаємо великі сподівання.

Це свято органічно увійшло в життя нашого інституту, стало днем шанування людей творчої праці, діяльність яких є символом відданості Науці. Без наукового працівника, педагога держава не має майбутнього. Їх наполеглива праця  множить здобутки у світову скарбницю знань.

Воєнна наука посідає важливе місце в загальнодержавній науковій системі та робить гідний внесок у зміцнення обороноздатності держави.

Посильний вклад в розвиток науки вносять науковці нашого інституту. До свого професійного свята ми прийшли з гідними результатами. На сьогоднішній день науковий потенціал інституту складає 17 докторів наук, 12 професорів, 66 кандидати наук, 50 доцентів та старших наукових співробітників. У 2020 році виконуються 13 науково-дослідних робіт та наукове супроводження виконання 6 ДКР.

Щиро вітаємо особовий склад інституту та усіх наукових та науково-педагогічних працівників з Днем науки. Зичимо усім творчої наснаги, оптимізму, успіхів у науковій і науково-технічній діяльності, незгасного бажання плідно працювати на майбутнє України!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net