6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Онлайн-семінар з міжнародного гуманітарного права

Добавлено: 15.05.2020 Переглянуто: 204

Обстановка на лінії бойового зіткнення в районі відсічі та стримування збройної агресії РФ на території Донецької та Луганської областей продовжує залишатися неспокійною. Навчання військовослужбовців Збройних Сил України праву збройних конфліктів – завдання, яке набуває все більшого значення. Все гострішою проблемою постають питання ведення бойових дій у містах, використання окремих видів зброї та протидія випадкам застосування тих її видів, які є забороненими. Міжнародне гуманітарне право є основним регулятором подібних відносин, щодо яких вже укладено більше 30 міжнародних угод.

Саме тому враховуючи обмежувальні заходи на період карантину, 15.05.2020 року у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації відбувся онлайн-семінар з питань Міжнародного гуманітарного права та діяльності Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

В рамках семінару було вкотре наголошено на принципах Міжнародного гуманітарного права та визначено, що найголовнішим критерієм оцінки правильного рішення під час ведення бойових дій є збереження життя цивільних осіб та об’єктів життєзабезпечення населення.

Командування інституту висловлює щиру подяку Делегату МКЧХ по роботі зі Збройними Силами України Дійого Веллозу та Раднику МКЧХ по роботі зі Збройними Силами України та органами безпеки України Ігорю Лимаренкові за багаторічну співпрацю та допомогу в організації та проведенні заходу.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net