На факультетах інституту завершилися змагання з кіберспорту

Добавлено: 04.05.2020 Переглянуто: 1026

Карантин зробив свої корективи не тільки в навчальний процес, а й в організацію вихідного дня, де потрібно з максимальною ізоляцією та з максимальним залученням людей провести дозвілля, саме кіберспорт в даному випадку гарна альтернатива.

Слід зазначити що в період карантину саме такий формат проведення вільного часу, що робить вихідні дні веселішими а сама гра в команді позитивно впливає на згуртованість особового складу.

Самі ж змагання проходили протягом двох тижнів і включали в себе чотири комп’ютерні гри де команди від кожного курсу на факультетах грали по круговій системі, де переможцем став той хто набрав більшу кількість очок.

Тож вітаємо переможців, та бажаємо успіхів на загальноінститутських змаганнях.