Майстри спорту у Військовому коледжі сержантського складу інституту

Добавлено: 15.05.2016 Переглянуто: 2135

Відповдно до вимог Єдиної спортивної класифікації України, затвердженої наказом Міністерства молоді та спорту України від 17.04.2014 №1258, управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації курсантам Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікаці та інформатизації Строкоусу Артему та Семенюку Богдану присвоєний спортивний розряд «кандидат у майстри спорту з Хортингу», а курсанту Безуглому Владиславу присвоєний перший спортивний розряд з Хортингу (наказ №318, від 25.04.2016 року «Про присвоєння спортивних розрядів»).