26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Медична служба ВІТІ рекомендує!

Добавлено: 22.04.2020 Переглянуто: 391

21 квітня лікарі медичної служби ВІТІ під керівництвом начальника медичної служби підполковника медичної служби Оксани КАЛЬЧЕНКО, провели бесіди – звернення із курсантами щодо запобігання коронавірусної інфекції в інституті, адже підтримка і поради професіоналів зараз є найважливішими!

Багато курсантів дякували та аплодували наший медикам. Ось основні поради від головних борців за наше життя та здоров’я:

• Паніка - найлютіший ворог порядку і успіху в будь-чому! Між панікою та стресом можна сміливо поставити знак рівності! А стрес, як відомо, значно знижує імунітет.
  • Зараз у ЗМІ просочується багато провокуючої і недостовірної інформації. Користуйся перевіреними джерелами! А ще краще - звертайтеся із запитаннями до наших лікарів! Ми закликаємо всіх і надалі залишатися при здоровому глузді і слідувати рекомендаціям Міністерства охорони здоров'я.
  • Залишаючись на території інституту, ми перебуваємо в режимі ізоляції - це наш рятувальний бункер!
  • Ви носите маски і не бачите посмішку один одного, але ви бачите очі своїх здорових товаришів!!!
  • У вас суха шкіра і тріщинки на руках від антисептиків, але ви здорові!
  • Щодня двічі на день Ви продовжуєте проводити дезінфекцію у своєму розташуванні, Ви знаєте на пам'ять усі інструкції! Ви наша надія! Ви найкращі!
  • Якщо захворіли, зверніться до лікаря, не зволікайте.
  • Не сидіть перед екранами допізна, дбайте про свій сон - це додасть Вам сил.
  • Піклуйтеся один про одного і будьте ввічливі.
  • © Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net