Медична служба ВІТІ рекомендує!

Добавлено: 22.04.2020 Переглянуто: 970

21 квітня лікарі медичної служби ВІТІ під керівництвом начальника медичної служби підполковника медичної служби Оксани КАЛЬЧЕНКО, провели бесіди – звернення із курсантами щодо запобігання коронавірусної інфекції в інституті, адже підтримка і поради професіоналів зараз є найважливішими!

Багато курсантів дякували та аплодували наший медикам. Ось основні поради від головних борців за наше життя та здоров’я:

• Паніка - найлютіший ворог порядку і успіху в будь-чому! Між панікою та стресом можна сміливо поставити знак рівності! А стрес, як відомо, значно знижує імунітет.
  • Зараз у ЗМІ просочується багато провокуючої і недостовірної інформації. Користуйся перевіреними джерелами! А ще краще - звертайтеся із запитаннями до наших лікарів! Ми закликаємо всіх і надалі залишатися при здоровому глузді і слідувати рекомендаціям Міністерства охорони здоров'я.
  • Залишаючись на території інституту, ми перебуваємо в режимі ізоляції - це наш рятувальний бункер!
  • Ви носите маски і не бачите посмішку один одного, але ви бачите очі своїх здорових товаришів!!!
  • У вас суха шкіра і тріщинки на руках від антисептиків, але ви здорові!
  • Щодня двічі на день Ви продовжуєте проводити дезінфекцію у своєму розташуванні, Ви знаєте на пам'ять усі інструкції! Ви наша надія! Ви найкращі!
  • Якщо захворіли, зверніться до лікаря, не зволікайте.
  • Не сидіть перед екранами допізна, дбайте про свій сон - це додасть Вам сил.
  • Піклуйтеся один про одного і будьте ввічливі.
  • © Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.