День Відкритих дверей On-line

Добавлено: 18.04.2020 Переглянуто: 1069

У зв'язку із заходами попередження розповсюдження інфекції COVID-19, на даний час ми не можемо проводити "День відкритих дверей" у звичному форматі, але життя продовжується та багато молоді воліють стати справжніми офіцерами Збройних Сил України.

Для вступників сьогодні був запропонований новий формат - "День відкритих дверей - онлайн": трансляція у Facebook, Instagram та YouTube каналах Військового інституту кафедр та навчально-матеріальної бази інституту, курсантського побуту.

Наступні конференції відбудуться:

25 квітня о 10.00 - онлайн-конференція на платформі Zoom із командуванням інституту у форматі "День відкритих дверей - онлайн";

25 квітня об 11.00 - трансляція у Facebook та Instagram курсантського побуту, огляд кафедр та навчально-матеріальної бази інституту.

ID конференції та паролі для входу на платформу будуть висвітлені на офіційних сторінках інституту за дві доби до демонстрації!

Чекаємо на вас!

Телефони для додаткової інформації: (044) 256-22-80