26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).                                                

Ключові зміни та поради для вступу до ВІТІ у 2020 році

Добавлено: 17.04.2020 Переглянуто: 1341


Популярні запити:

#ЗНО

#Вступ на бакалаврат

#Вступна кампанія

# Пілотний проект "День відкритих дверей - онлайн"

ВСТУП НА БАКАЛАВРАТ

Терміни вступної кампанії безпосередньо залежать від дати завершення карантину та, відповідно, термінів проведення ЗНО. Один зі сценаріїв:

 • карантин закінчується не пізніше 1 червня;
 • основна сесія ЗНО проходить орієнтовно 25 червня – 17 липня;
 • прийом заяв на вступ до ВІТІ розпочнеться 1 серпня;
 • вступні випробування (іспити) 9 серпня – 17 серпня;
 • оприлюднення списків рекомендованих до зарахування - 18 серпня;
 • наказ про зарахування - 20 серпня;
 • первинна військово-професійна підготовка 25 серпня - 15 вересня;
 • урочисте складання присяги на вірність українському народові - 19 вересня.


  ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ЧЕРЕЗ КАРАНТИН НЕВЧАСНО ВИДАДУТЬ СВІДОЦТВА ПРО ПОВНУ ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ?

  У такому разі буде можливість подавати заяви в Приймальній комісії інституту без самого свідоцтва про повну загальну середню освіту, але за записом про його замовлення в ЄДЕБО. Оригінали свідоцтв про повну загальну середню освіту можна буде подавати після початку навчання.


  ЧИ МОЖНА БУДЕ У ЗВ'ЯЗКУ З КАРАТИНОМ ВСТУПАТИ ДО ІНСТИТУТУ БЕЗ ЗНО?

  Ні, оскільки ЗНО у 2020 році відбудеться за будь-якого розвитку подій. Строки його проведення залежатимуть від дати завершення карантину, а вступна кампанія, відповідно, від дат проведення ЗНО. Під час ЗНО в одній аудиторії перебуває до 15 учасників та 2 інструктори і, що важливо, обов'язкова дистанція між учнями – щонайменше 1,5 метри. Окрім цього, зовнішнє незалежне оцінювання учасники складають переважно за місцем свого проживання. Тому ЗНО відбудеться за будь-яких умов і кожен вступник матиме змогу вступити до закладу вищої освіти за його результатами.


  ХТО МАЄ ПРАВО БРАТИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ВСТУПНИХ ІСПИТІВ З КОНКУРСНИХ ПРЕДМЕТІВ В ІНСТИТУТІ?

  Відповідно до статті 44 Закону України "Про вищу освіту" мають право брати участь у конкурсі в межах встановлених квот прийому до ВВНЗ та ВПН ЗВО за результатами вступних іспитів з конкурсних предметів особи (за їх вибором), яких законом визнано учасниками бойових дій та які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, брали участь в антитерористичній операції (операції об'єднаних сил), забезпеченні її проведення, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, а також військовослужбовці військової служби за контрактом.

  В умовах особливого періоду брати участь у конкурсі за результатами вступних іспитів з конкурсних предметів при вступі на навчання на освітні програми в галузі воєнних наук, національної безпеки, безпеки державного кордону до військових закладів вищої освіти та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти також мають право:

  1) громадяни України, звільнені зі строкової служби, - протягом року після звільнення;

  2) студенти закладів вищої освіти, які виявили бажання вступити на навчання та в подальшому проходити службу за контрактом на посадах офіцерського складу;

  3) вступники з числа випускників військових (військово-морських) ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, які закінчили навчання в рік вступу;

  4) військовослужбовці військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період.


  ЯК БУДУТЬ ПРОХОДИТИ ВСТУПНІ ІСПИТИ?

  Інститут має забезпечити проведення вступних іспитів із дотриманням жорстких санітарних регламентів. В одній аудиторії перебуває до 15 учасників і, що важливо, обов'язкова дистанція між вступниками – щонайменше 1,5 метри.


  ЧИ БУДЕ ЗНИЖЕНО ПРОХІДНИЙ БАЛ ЧЕРЕЗ КАРАНТИН?

  Він жодним чином не пов'язаний з карантином.


  КОЛИ БУДЕ ЗМІНЕНО УМОВИ ПРИЙОМУ?

  Після оприлюднення наказу про оновлені Умови прийому, який готує МОН.


  ОСОБОВА СПРАВА КАНДИДАТА НА ВСТУП ОФОРМЛЕНА, А МЕДИЧНИЙ ОГЛЯД КАНДИДАТІВ НА ВСТУП ДО ВІТІ НЕ ПРОЙДЕНИЙ. ЩО РОБИТИ?

  Військові комісаріати (ТЦК та СП) оформлюють особові справи відібраних кандидатів для вступу до ВІТІ з числа цивільної молоді без довідок про проходження медичного огляду. Проходження медичного огляду кандидатів для вступу ВІТІ з числа цивільної молоді буде організована після завершення карантинних заходів. Довідки про проходження медичного огляду будуть долучені до особових справ після прибуття кандидатів до інституту для складання вступних випробувань.


  ЯКІ ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ ПРОХОДЯТЬ ВСІ ВСТУПНИКИ ДО ВІТІ?

  Інформуємо, що вступники, які вступають на навчання (денна форма навчання) до Військового інституту для проходження військової служби за контрактом на посадах осіб офіцерського складу у Збройних Силах України та інших утворених відповідно до законів України військових формуваннях, крім надання сертифікату (сертифікатів) Українського центру оцінювання якості освіти або складання вступних іспитів з конкурсних предметів (фахових вступних випробувань), обов’язково проходять такі вступні випробування:

  психологічне обстеження;

  оцінку рівня фізичної підготовленості;

  медичний огляд військово-лікарською комісією.


  Приймальна комісія ВІТІ (ВКСС ВІТІ).

  Телефони приймальної комісії: (044) 256-22-80, (044) 256-22-93.

  Відповідальний секретар Приймальної комісії: л-т РИЖИЙ Іван Миколайович — (067) 676-87-64.

  Заступник голови Приймальної комісії: полковник СІЛКО Олексій Вікторович — (093) 947-37-17, (067) 507-03-55, Viber.

  Порядок роботи: понеділок – п’ятниця. Кабінет № 128 навчального корпусу.

  Початок роботи – 08.00 Кінець роботи – 17.00 Перерва на обід – 12.00–13.00.

 • © Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

  vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

  ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

  ^ Наверх