Експрес – брифінг з курсантами випускних курсів

Добавлено: 12.04.2020 Переглянуто: 769

За ініціативи ТВО Начальника Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут генерал – майора Віктора Остапчука відбулася зустріч начальників відділів та служб з курсантами випускних курсів метою якої було налагодження внутрішньої комунікації щодо окреслення цілей і завдань, які стоять перед випускниками цього року, про подальші перспективи військової служби.

У ході зустрічі, керівний склад навчального закладу виступив з доповідями і відповів на запитання випускників за своїми напрямками діяльності. Під час заходу, представників усіх випускних курсів факультетів інституту ознайомили з умовами та порядком виплати грошового забезпечення офіцерському складу та довели інформацію щодо забезпечення майбутніх офіцерів речовим майном. Наразі залишається найвідповідальніший етап усього навчання в інституті – успішно підготуватися до складання державних іспитів, отримати перше офіцерське звання та показати на нових посадах у військах свій високий рівень підготовки, який надав вам навчальний заклад.