26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).                                                

Експрес – брифінг з курсантами випускних курсів

Добавлено: 12.04.2020 Переглянуто: 371


За ініціативи ТВО Начальника Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут генерал – майора Віктора Остапчука відбулася зустріч начальників відділів та служб з курсантами випускних курсів метою якої було налагодження внутрішньої комунікації щодо окреслення цілей і завдань, які стоять перед випускниками цього року, про подальші перспективи військової служби.

У ході зустрічі, керівний склад навчального закладу виступив з доповідями і відповів на запитання випускників за своїми напрямками діяльності. Під час заходу, представників усіх випускних курсів факультетів інституту ознайомили з умовами та порядком виплати грошового забезпечення офіцерському складу та довели інформацію щодо забезпечення майбутніх офіцерів речовим майном. Наразі залишається найвідповідальніший етап усього навчання в інституті – успішно підготуватися до складання державних іспитів, отримати перше офіцерське звання та показати на нових посадах у військах свій високий рівень підготовки, який надав вам навчальний заклад.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх