26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Пілотний проект "День відкритих дверей - онлайн"

Добавлено: 11.04.2020 Переглянуто: 612

У зв'язку із заходами попередження розповсюдження інфекції COVID-19, на даний час ми не можемо проводити "День відкритих дверей" у звичному форматі, але життя продовжується та багато молоді воліють стати справжніми офіцерами Збройних Сил України. Для вступників сьогодні був запропонований новий формат - "День відкритих дверей - онлайн".

На сучасній платформі Zoom було створено онлайн-конференцію для спілкування з абітурієнтами та їхніми батьками у формі "Питання-відповідь". Такий формат проведення "Дня відкритих дверей" став не лише новинкою, а й підтвердженням правильного вибору керівництвом інституту форми проведення профорієнтаційної роботи.

Під час онлайн конференції абітурієнти цікавились спеціальностями підготовки Комп'ютерні науки та Кібербезпека, можливістю подальшого проходження служби в Державній прикордонній службі України та підрозділах розвідки. На відвідувачів чекало багато корисної та цікавої інформації.

Будемо раді бачити у новому навчальному році всіх охочих стати курсантами ВІТІ.

Наступні конференції відбудуться:

18 квітня о 10.00 - трансляція у Facebook та Instagram курсантського побуту, огляд кафедр та навчально-матеріальної бази інституту;

25 квітня о 10.00 - онлайн-конференція на платформі Zoom із командуванням інституту у форматі "День відкритих дверей - онлайн";

25 квітня об 11.00 - трансляція у Facebook та Instagram курсантського побуту, огляд кафедр та навчально-матеріальної бази інституту.

ID конференції та паролі для входу на платформу будуть висвітлені на офіційних сторінках інституту за дві доби до демонстрації!

Чекаємо на вас!

Телефони для додаткової інформації: (044) 256-22-80

(093)947-37-17

Viber

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net