26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Якісний зв’язок не лише у бойових умовах, а й у повсякденній діяльності інституту

Добавлено: 09.04.2020 Переглянуто: 426

У часи світової пандемії COVID–19 великим порятунком звичного режиму життя людей, отримання освіти дітьми та молоддю став відео-конференц зв’язок. Аналіз, проведений інститутськими фахівцями, показав: ми можемо забезпечити якісний зв’язок не лише у бойових умовах, а й у повсякденній діяльності інституту. Так, у перший тиждень карантину у ВІТІ було розгорнуто мережу в 10 навчальних аудиторій, натепер наш власний ресурс – інститутський сервер – неперервно працює, не порушуючи «карантинного режиму» - у аудиторії не більше 10 осіб, які займаються з викладачами.

На кафедрі побудови телекомунікаційних систем для курсантів навіть були створені спеціальні завдання «з родзинкою»: створити відео-конференц зв’язок зі своїми родичами.

Саме ми у важкі для країни часи доводимо: необхідно рухатись далі, жити в звичайному режимі, нарощувати застосування сучасних дистанційних форм навчання в освітній діяльності вишу. І все буде добре!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net