26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Шановні абітурієнти 2020 року!

Добавлено: 07.04.2020 Переглянуто: 1160

У зв’язку із загальнонаціональним карантином (який мав тривати до 3 квітня включно та був продовжений на 21 день – до 24 квітня включно), розробленими Міністерством освіти і науки двох сценаріїв завершення навчального року:

Перший сценарій: карантин завершується до 1 тижня червня: випускники 11-х класів також вчаться до кінця червня – коригують пробіли в програмі, готуються до ЗНО. ЗНО стартує орієнтовно в останній тиждень червня і закінчується орієнтовно в середині липня. Результати основної сесії ЗНО стануть відомі наприкінці липня.

Другий сценарій: карантин продовжується до початку серпня: ЗНО для учнів 11-го класу стартує в середині серпня і закінчується до середини вересня.

До Правил прийому до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут у 2020 року будуть внесені зміни щодо термінів прийому заяв та документів, вступних випробувань (іспитів), конкурсного відбору та зарахування на навчання вступників за ступенем вищої освіти бакалавр та передфаховий молодший бакалавр.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net