26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

У ВІТІ тривають заходи щодо сезонного обслуговування техніки та озброєння

Добавлено: 06.04.2020 Переглянуто: 417

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут з 1 квітня розпочалося сезонно-технічне обслуговування озброєння та військової техніки, підготовка об’єктів парку до експлуатації у весняно-літній період.

Головною метою заходів є якісне виконання робіт по переведенню озброєння та військової техніки на режим весняно-літньої експлуатації. Під час роботи на техніці, зокрема, військовослужбовці військового інституту проводять чергові технічні обслуговування, які включають у себе діагностику, контрольно-перевірочні, регулювальні та змащувальні роботи, перевірку і коректування щільності електроліту акумуляторних батарей. Крім цього обслуговуються системи охолодження та гальмівні системи техніки.

До процесу сезонно-технічного обслуговування залучено особовий склад роти матеріально-технічного забезпечення та батальйону забезпечення навчального процесу інституту.

— Щоб справно працювала техніка її потрібно вчасно обслуговувати, від цього залежить успіх виконання поставлених завдань, — зазначив заступник начальника інституту з озброєння полковник Олексій КІМ.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net