6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Інформування особового складу щодо трансформації органів військового управління

Добавлено: 31.03.2020 Переглянуто: 285

Сьогодні, 31 березня 2020 року, офіцерами структур морально-психологічного забезпечення та викладацьким складом кафедр інституту було проведено командирське інформування на початку навчальних занять з приводу роз’яснення питання здійснення у Збройних Силах України організаційних заходів, спрямованих на трансформацію органів військового управління всіх рівнів, а також запровадження окремих посад Головнокомандувача Збройних Сил України та начальника Генерального Штабу Збройних сил України.

Також офіцери поспілкувалися та відповіли на запитання особового складу, відносно запровадження карантину, проінформували про основні зусилля керівного складу військового інституту щодо запобігання CОVID-19 в навчальному закладі.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net