6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Щодня службовий транспорт доставлятиме співробітників до військового інституту

Добавлено: 25.03.2020 Переглянуто: 392

В умовах карантинних обмежень в державі, командуванням Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут вживаються заходи щодо забезпечення безпечного переміщення військовослужбовців та працівників інституту, які не мають можливості самостійно дістатися до місця служби (роботи) та до місць проживання.

З моменту обмеження руху громадського транспорту виділено військовий транспорт для перевезення особового складу та розраховано маршрут руху по м. Києву та пригороду міста. Таким чином до місця служби доїжджають медичний персонал інституту, працівники фінансово-економічної служби та відділу особового складу, а також кухарі.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net