Щодня службовий транспорт доставлятиме співробітників до військового інституту

Добавлено: 25.03.2020 Переглянуто: 1085

В умовах карантинних обмежень в державі, командуванням Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут вживаються заходи щодо забезпечення безпечного переміщення військовослужбовців та працівників інституту, які не мають можливості самостійно дістатися до місця служби (роботи) та до місць проживання.

З моменту обмеження руху громадського транспорту виділено військовий транспорт для перевезення особового складу та розраховано маршрут руху по м. Києву та пригороду міста. Таким чином до місця служби доїжджають медичний персонал інституту, працівники фінансово-економічної служби та відділу особового складу, а також кухарі.