31 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою захисту інформації та кіберзахисту (Спеціальність 125 Кібербезпека) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, до 31 жовтня 2020 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Вшанування пам'яті героїв-зв'язківців

Добавлено: 09.05.2016 Переглянуто: 1193

9 травня, в День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації відбулося вшанування пам'яті воїнів та офіцерів-зв'язківців з покладанням вінків та квітів до Меморіалу Героям-випускникам інституту та зв'язківцям, що загинули в роки Другої світової війни.

Виявивши масовий героїзм, високу майстерність, самовідданість та самопожерву, зв'язківці внесли вагомий внесок у загальну справу перемоги в Другій світовій війні. Їх подвиг високо оцінений керівництвом держави – близько 600 частин зв'язку були нагороджені державними нагородами, понад 200 з них – двічі, 58 частинам присвоєні найменування Гвардійських, близько 200 частин удостоєні почесних найменувань, 329 військових зв'язківців були удостоєні високого звання Герої Радянського Союзу, 127 стали повними кавалерами ордена Слави, десятки тисяч нагороджені орденами і медалями. Серед героїв-зв'язківців – представники 22 національностей, в тому числі 48 - українці.

Тисячі вихованців нашого навчального закладу за проявлені доблесть і відвагу при виконанні бойових задач з організації і забезпечення безперешкодного зв'язку нагороджені орденами і медалями. 8 випускників удостоєні вищих урядових нагород – Героїв Радянського Союзу і Cоціалістичної праці, 6 з них – увіковічнені в алеї Cлави нашого інституту: Г.І. Корнєєв, С.Ф. Проценко, П.С. Стрілець, А.І. Якушев, П.О. Бойко, А.Г. Костіков, М.Є. Литвиненко став повним кавалером чотирьох орденів Cлави. Оленич І.І. – Герой Cоціалістичної праці.

Мітинг вшанування відбувся за участю голови Ради громадської організації "Всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій та ветеранів військ зв’язку" генерал-майора Семерича Юрія Петровича, заступника начальника інституту по роботі з особовим складом полковника Петровського О.Є. та членів організації генерал-майора Федорова Анатолія Григоровича й генерал-майора Гончара Миколи Вікторовича, а також воїнів АТО. Після покладаня квітів присутні вшнували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Заголом представникам Військового інституту телекомунікацій та інформатизації випала честь брати участь в таких урочистих заходах присвячених 71-ій річниці перемоги у Другій світовій війні як - проведення урочистого ритуалу покладання квітів на Звіринецькому кладовищі; в параді-вітанні "Єднання поколінь захисників України" на території "Національного музею історії України у Другій світовій війні меморіальний комплекс"; в заходах на території Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, під егідою Асоціації генералів, адміралів-ветеранів міста Києва та Київської області.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net