26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Щастя багато не буває!

Добавлено: 20.03.2020 Переглянуто: 570

З 2012 року Організація Об'єднаних Націй, 20 березня, відзначає Міжнародний день щастя для того, щоб нагадати про важливість щастя в житті людей в усьому світі.

Відзначати День щастя вирішили у день весняного рівнодення, оскільки це традиційний символ приходу весни.

Увага до питань щастя супроводжувала людство протягом всієї його історії. Про це написано і сказано так багато, що напевно окремо взятій людині не вистачить і усього її життя, щоб ознайомитися з повним переліком думок і міркувань з цього приводу.

Бути щасливим — мрія кожного. Рецепт щастя – індивідуальний.

Цікавий факт: щастя на 50% залежить від генів, від думок людини – на 40% і лише на 10% від життєвих обставин. А найкращий колір щастя – жовтий, як на прапорі України.

Підтримуючи дану ініціативу, щиро бажаємо всім і кожному бути щасливим, отримувати від життя лише позитивні емоції, радіти навіть дрібницям, насолоджуватися кожним прожитим днем!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net