Щастя багато не буває!

Добавлено: 20.03.2020 Переглянуто: 1096

З 2012 року Організація Об'єднаних Націй, 20 березня, відзначає Міжнародний день щастя для того, щоб нагадати про важливість щастя в житті людей в усьому світі.

Відзначати День щастя вирішили у день весняного рівнодення, оскільки це традиційний символ приходу весни.

Увага до питань щастя супроводжувала людство протягом всієї його історії. Про це написано і сказано так багато, що напевно окремо взятій людині не вистачить і усього її життя, щоб ознайомитися з повним переліком думок і міркувань з цього приводу.

Бути щасливим — мрія кожного. Рецепт щастя – індивідуальний.

Цікавий факт: щастя на 50% залежить від генів, від думок людини – на 40% і лише на 10% від життєвих обставин. А найкращий колір щастя – жовтий, як на прапорі України.

Підтримуючи дану ініціативу, щиро бажаємо всім і кожному бути щасливим, отримувати від життя лише позитивні емоції, радіти навіть дрібницям, насолоджуватися кожним прожитим днем!