Відважні: Наші Герої

Добавлено: 18.03.2020 Переглянуто: 780

16 березня на кафедрі військово-гуманітарних дисциплін спільно з відділом морально-психологічного забезпечення презентовано мультимедійну виставку "Відважні: наші герої", присвячену 100-річчю Української революції.

Експозиція присвячена подіям нашої історії ХХ-ХХІ століття. На виставці відображено декілька поколінь борців за свободу і незалежність України, починаючи від січових стрільців, "холодноярівців", УПА, УНР, а також типажі, образи Революції на граніті, Помаранчевої революції і, звичайно, Революції Гідності.

Важливий посил цієї виставки в тому, щоб показати курсантам тяглість боротьби і прагнення українців до свободи"!