З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня                         Інститут оголошує набір 2020 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Увага ворог!

Добавлено: 17.03.2020 Переглянуто: 701

Інформаційна війна для військового - це брехня і маніпуляції з єдиною метою - деморалізація особового складу, підрив довіри до керівництва держави, нав'язування ворожих наративів, блокування або спотворення інформаційних потоків.

Саме для цього ворогом були створені інформаційні канали і Telegram "НачШтабу", які замасковані під "об'єктивні новини та стан справ в ЗС України". Цільова аудиторія - особовий склад наших військ, мета - зниження морально-психологічного стану, деморалізація та втрата довіри до своїх командирів.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net