6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут проводяться необхідні заходи з протидії проникненню коронавірусу

Добавлено: 17.03.2020 Переглянуто: 603

Шановні курсанти, офіцери, сержанти, солдати, працівники інституту!

У світі зараз складна ситуація із поширенням вірусу COVID-19. Ми зобов'язані дотримуватись правил та обмежень, які пов'язані із заходами попередження захворювання. На відміну від цивільних закладів вищої освіти, ми не припиняємо перебування на військовій службі та підготовку військових фахівців, оскільки неможливо відправити у відпустки особовий склад військової установи, солдатів та сержантів. Ми виконуємо військовий обов'язок метою якого є навчати, а курсанти проходять діючу військову службу метою якої є проходити навчання.

Ми вживаємо всіх можливих заходів, щоб максимально мінімізувати можливі шляхи потрапляння інфекції до інституту. Тому введено низку першочергових заходів із запобігання поширення інфекції: обмеження і відміна загальних, та масових шикувань.

Прошу з розумінням та почуттям відповідальності ставитися до свого здоров'я та здоров'я колективу. Надіюсь на порозуміння!

Шановні батьки, близькі родичі курсантів!

Просимо всіх зберігати спокій, не панікувати. Здоров’я підлеглого особового складу – для нас головний пріоритет. Ми зробимо все, що від нас залежить і наша країна спокійно пройде цей непростий період.

У разі необхідності ви можете звернутися за телефоном (цілодобово): черговий Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут: 044-280-59-67, на електронну пошту ВІТІ - viti@post.mil.gov.ua

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net