26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Першість інституту з прикладної стрільби

Добавлено: 17.03.2020 Переглянуто: 381

13 березня 2020 року у стрілецькому тирі нашого інституту були проведені змагання на першість інституту з прикладної стрільби ( вправа ПМ-2, 3 постріли пробних і 10 в залік, мішень №4 спортивна). В змаганнях прийняли участь збірні команди підрозділів.

Змагання пройшли на належному організаційному рівні в напруженій та цікавій боротьбі. За результатами змагань тимчасово виконуючий обов’язки начальника інституту генерал-майор Віктор Остапчук нагородив:.

за I місце - команду 26 курсу перехідним кубком і грамотою;

за II місце – команду 28 курсу грамотою;

за III місце – команду 37 курсу грамотою.

В особистій першості начальник інституту нагородив:

за I місце - курсанта 27 курсу ПОХІЛЬЧЕНКА І.М. медаллю та грамотою;

за ІІ місце - молодшого сержанта 28 курсу ЯНКОВОГО Д.П. медаллю та грамотою;

за ІІІ місце - старшого солдата 26 курсу АНГЕЛОВА Ю.С. медаллю та грамотою.

Також був нагороджений старший солдат ПРЯДКА О.С. (2 курс) який став чемпіоном київської області зі змішаних єдиноборств ММА у ваговій категорії до 85 кг.

Весь особовий склад Військового інституту вітає наших чемпіонів і призерів змагань і бажає успіхів і нових спортивних досягнень та вершин!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net