Першість інституту з прикладної стрільби

Добавлено: 17.03.2020 Переглянуто: 822

13 березня 2020 року у стрілецькому тирі нашого інституту були проведені змагання на першість інституту з прикладної стрільби ( вправа ПМ-2, 3 постріли пробних і 10 в залік, мішень №4 спортивна). В змаганнях прийняли участь збірні команди підрозділів.

Змагання пройшли на належному організаційному рівні в напруженій та цікавій боротьбі. За результатами змагань тимчасово виконуючий обов’язки начальника інституту генерал-майор Віктор Остапчук нагородив:.

за I місце - команду 26 курсу перехідним кубком і грамотою;

за II місце – команду 28 курсу грамотою;

за III місце – команду 37 курсу грамотою.

В особистій першості начальник інституту нагородив:

за I місце - курсанта 27 курсу ПОХІЛЬЧЕНКА І.М. медаллю та грамотою;

за ІІ місце - молодшого сержанта 28 курсу ЯНКОВОГО Д.П. медаллю та грамотою;

за ІІІ місце - старшого солдата 26 курсу АНГЕЛОВА Ю.С. медаллю та грамотою.

Також був нагороджений старший солдат ПРЯДКА О.С. (2 курс) який став чемпіоном київської області зі змішаних єдиноборств ММА у ваговій категорії до 85 кг.

Весь особовий склад Військового інституту вітає наших чемпіонів і призерів змагань і бажає успіхів і нових спортивних досягнень та вершин!