24 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з Військовим коледжем сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут 10.00 трансляції у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                         31 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою захисту інформації та кіберзахисту (Спеціальність 125 Кібербезпека) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, до 31 жовтня 2020 рокуоголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Відкриття фотовиставки "Матері Героїв" за участю Президента України Петра Порошенка

Добавлено: 08.05.2016 Переглянуто: 1123

8 травня 2016 року представникам Військового інституту телекомунікацій та інформатизації - офіцерам та курсантам випала честь взяти участь в урочистому заході присвяченому Дню матері, який цього року співпав із Днем пам’яті та примирення. За участтю Президента України Петра Порошенка разом із дружиною Мариною та представника Президента в Печерському районі Сергія Мартинчука була відкрита фотовиставка "Матері героїв".

Перші особи держави оглянули експозицію виставки, на площі біля Національного музею історії України у Другій світовій війні. Автор портретів Роман Ніколаєв - один із найяскравіших майстрів сучасної української фотографії, який передав досконалий образ матері героїні.

У День матері схиляємо голови перед українськими мамами - матерями героїв, які й самі є справжніми героїнями. Наша перемога залежала й залежить від вас так само, як і від героїзму наших захисників - ваших синів.

У своєму вітальному слові Петро Порошенко наголосив на жертовності українських жінок, котрі знайшли в собі силу підтримати рішення своїх синів, чоловіків боротися з агресором, задля миру в країні.

Керманич держави побажав всім матерям міцного здоров’я, витримки, сили і обов'язково дочекатися повернення своїх героїв.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net