З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня                         Інститут оголошує набір 2020 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Запрошуємо на навчання

Добавлено: 11.03.2020 Переглянуто: 390

Студентів закладів вищої освіти м. Києва, які здобувають ступінь вищої освіти “бакалавр” та “магістр” запрошуємо на навчання на кафедру військової підготовки за військово-обліковими спеціальностями:

Організація захисту інформації та кібернетична безпека в інформаційно-комунікаційних системах (державне замовлення)

Математичне та програмне забезпечення функціонування автоматизованих систем.

Експлуатація та ремонт наземної апаратури радіозв’язку різної потужності.

Технічне забезпечення функціонування автоматизованих систем управління.

Застосування змішаних з’єднань, військових частин і підрозділів (крім підрозділів і військових частин зв’язку та радіотехнічного забезпечення авіації).

Експлуатація та ремонт автомобільної техніки і гусеничних тягачів.

Соціальна психологія.

Детальну інформацію дивіться: Кафедра військової підготовки

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net