26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).                                                

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут привітали з 8 березня жінок-військовослужбовців

Добавлено: 07.03.2020 Переглянуто: 474


Святкові заходи з нагоди Міжнародного жіночого дня відбулись 6 березня, на початку робочого дня, прямо на плацу навчального закладу, де, віддаючи шану жінкам-військовослужбовцям, жінкам-берегиням, вишикувались їхні товариші по службі. Теплими словами вдячності за самовіддане служіння Батьківщині, квітами та подяками привітали курсантів військовослужбовців – жінок керівний склад факультетів інституту.

Звертаючись до жінок під час урочистостей ТВО начальника Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут генерал-майор Віктор Остапчук наголосив: що з нагоди свята хочу висловити щиру подяку всім жінкам інституту. Від вас залежить злагода і любов в наших сім’ях. Дякуємо вам за все! Від імені керівного складу, всіх чоловіків інституту та особисто щиро вітаю вас зі святом весни, краси та всеперемагаючих людських почуттів – любові і кохання. У цей святковий день бажаю вам і вашим родинам весняного настрою, квітучого здоров’я, щирого кохання, блакитного і чистого неба, нев’янучої краси та всеперемагаючого оптимізму!

За сумлінне служіння Українському народові, зразкове виконання військового обов’язку, високий професіоналізм та з нагоди свята, жінок-військовослужбовців та працівників Збройних Сил України нагородили грамотами, відзнаками та цінними подарунками.

Приємним завершенням урочистої частини заходу став музичний концерт у виконанні артистів військового оркестру інституту та творчого колективу «Артцентр».

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх