6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Курси підвищення кваліфікації офіцерів технічного забезпечення військ зв’язку

Добавлено: 06.03.2020 Переглянуто: 259

З 24 лютого до 06 березня на кафедрі Технічного та метрологічного забезпечення факультету інформаційних технологій Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут були проведені курси підвищення кваліфікації офіцерів технічного забезпечення військ зв’язку.

В ході проведення курсів з офіцерами проводилися заняття щодо особливостей ведення документації з питань організації експлуатації та списання техніки зв’язку, вдосконалено практичні навички з експлуатації сучасних засобів зв’язку та електроживлення. Офіцери оновили свої знання з організації системи електроживлення в інтересах військових підрозділів в умовах ведення бойових дій.

Вітаємо всіх випускників курсу з успішним завершенням навчання та отриманням Свідоцтв про підвищення кваліфікації!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net