26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Курси підвищення кваліфікації офіцерів технічного забезпечення військ зв’язку

Добавлено: 06.03.2020 Переглянуто: 337

З 24 лютого до 06 березня на кафедрі Технічного та метрологічного забезпечення факультету інформаційних технологій Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут були проведені курси підвищення кваліфікації офіцерів технічного забезпечення військ зв’язку.

В ході проведення курсів з офіцерами проводилися заняття щодо особливостей ведення документації з питань організації експлуатації та списання техніки зв’язку, вдосконалено практичні навички з експлуатації сучасних засобів зв’язку та електроживлення. Офіцери оновили свої знання з організації системи електроживлення в інтересах військових підрозділів в умовах ведення бойових дій.

Вітаємо всіх випускників курсу з успішним завершенням навчання та отриманням Свідоцтв про підвищення кваліфікації!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net