Добавлено: 06.03.2020 Переглянуто: 930

Курсанти інституту відвідали Київську академічну майстерню театрального мистецтва “Сузір’я” – перший в Україні ангажементний театр –де було представлено виставу «АКТРИСА»Романа Горака, яка ще до прем'єри отримала міжнародне визнання. Виконавиця ролі Марії Заньковецької – Олександра Люта отримала Диплом за кращу жіночу роль міжнародного Фестивалю національних театрів.

Режисер-постановник вистави, народна артистка України Алла Бабенко: «Життя Марії Заньковецької було настільки бурхливим, насиченим, багатозначним, що вмістити його в одну виставу – неможливо. Автор п’єси Роман Горак взяв кілька епізодів, які пов’язані із коханням актриси до Миколи Садовського. Гарна гра акторів та дійсно неймовірна атмосфера театру залишила тільки гарні емоції.