26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Добавлено: 06.03.2020 Переглянуто: 296

Курсанти інституту відвідали Київську академічну майстерню театрального мистецтва “Сузір’я” – перший в Україні ангажементний театр –де було представлено виставу «АКТРИСА»Романа Горака, яка ще до прем'єри отримала міжнародне визнання. Виконавиця ролі Марії Заньковецької – Олександра Люта отримала Диплом за кращу жіночу роль міжнародного Фестивалю національних театрів.

Режисер-постановник вистави, народна артистка України Алла Бабенко: «Життя Марії Заньковецької було настільки бурхливим, насиченим, багатозначним, що вмістити його в одну виставу – неможливо. Автор п’єси Роман Горак взяв кілька епізодів, які пов’язані із коханням актриси до Миколи Садовського. Гарна гра акторів та дійсно неймовірна атмосфера театру залишила тільки гарні емоції.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net