24 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з Військовим коледжем сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут 10.00 трансляції у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                         31 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою захисту інформації та кіберзахисту (Спеціальність 125 Кібербезпека) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, до 31 жовтня 2020 рокуоголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Герої не вмирають!

Добавлено: 26.04.2016 Переглянуто: 1009

26 квітня 2016 року, у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації відбулось вшанування пам’яті начальника кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету захисту інформації, кандидата технічних наук, доцента полковника Павлова Ігоря Миколайовича, який загинув у зоні АТО, виявивши мужність, героїзм, відвагу і самовіддані дії під час виконання військового обов'язку з захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України. Захід організований з нагоди навічного зарахування офіцера до списку особового складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації відповідно до наказу Міністра оборони України від 29.01.2016 року № 47.

Залу музею навчального закладу було переповнено курсантами, офіцерами та гостями вишу. Тематичний ранок розпочався з демонстрації відео-фільму про життя та службу начальника кафедри полковника Ігоря Павлова. Згодом своїми спогадами поділились заступник начальника інституту по роботі з особовим складом полковник Олег Петровський, який проводив захід, офіцери факультету захисту інформації та інші офіцери інституту.

Ігор Миколайович був справжнім офіцером, високофаховим спеціалістом, науковцем, викладачем. Він завжди допомагав молодим офіцерам, починаючим науковцям досконало опановувати фах, намагаючись піднімати їх до свого рівня. Це була людина з великої літери, в якій дивним чином поєднувались сильні, стрижневі риси характеру та велике серце й щира, щедра душа. Йому було даровано сприймати чужий біль, як власний та розраджувати його. В приватному житті – це люблячий батько та чоловік.

Полковник Ігор Павлов героїчно загинув 9 лютого 2015 року під час виконання бойового завдання по забезпеченню зв'язку сектору (С). У складі групи зв'язку військовослужбовці потрапили у засідку ворожих сил противника поблизу села Логвинове Донецької області. Під час нерівного бою, зазнавши тяжких кульових поранень, Ігор Миколайович та ще пять зв'язківців трагічно загинули.

Отож, і справді, людина буде жити стільки, скільки житимуть її справи та про неї пам'ятатимуть. Ігор Миколайович назавжди залишиться у наших серцях. Герої не вмирають!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net