26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Професійна орієнтація випускників військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою

Добавлено: 04.03.2020 Переглянуто: 391

Відповідно до плану організації та проведення військово-професійної орієнтації молоді що вступу до ВІТІ імені Героїв Крут у лютому місяці представниками інституту була проведена робота у військових ліцеях з посиленою військово-фізичною підготовкою: Львівський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут, Луганський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії»(м.Кремінна), Одеський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, Військово-морський ліцей, Острозький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Головним завданням було надати випускникам практичні поради і рекомендації з особистісного розвитку і успішного вибору професійного шляху, обговорити специфіку навчання у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут. Ліцеїстам, які виявили неабияку зацікавленість перспективами здобути освіту у ВІТІ, були надані вичерпні відповіді на індивідуальні запитання щодо пакету необхідних документів для вступу та їх оформлення, особливостей вступної кампанії у 2020 році.

Бажаємо випускникам, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань та чекаємо на Вас у стінах нашого славетного навчального закладу!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net