Недешеве задоволення. Кілька слів про кібербезпеку у ЗСУ (Армія Inform)

Добавлено: 03.03.2020 Переглянуто: 1021

Масовий продаж комп’ютерів та смартфонів увів у життя сучасної людини поняття «кібербезпека». Ми вже знаємо, що зловмисник, маючи навички й деяку конфіденційну інформацію, може вкрасти гроші, і що недоброзичливці, зламавши наш акаунт у соцмережі, здатні нашкодити не менше. Кібербезпека стосується не тільки особистого. Впевнений, що більшість пам’ятає про атаку на українські компанії вірусу NotPetya. А враховуючи, що живемо в країні, яка воює, тим паче не можна втрачати пильності. Здебільшого це стосується наших Збройних Сил, які відтепер мають Командування військ зв’язку та кібербезпеки. Але що нам відомо про стан кібербезпеки в Україні та в її війську? Чим живе нині наш кібервоїн? Хто його готує? На ці питання шукав відповіді кореспондент АрміяInform ...

Повний текст статті Сайт Армія Inform