Викладачі англійської мови ВІТІ та ВКСС ВІТІ завершили курсову підготовку CIVELT

Добавлено: 02.03.2020 Переглянуто: 1061

З метою забезпечення якісної професійної підготовки офіцерів Збройних Сил України в ракурсі практичного оволодіння іноземною мовою згідно з мовним стандартом НАТО – «СТАНАГ 6001» представники кафедри іноземних мов інституту та військового коледжу сержантського складу ознайомитись із курсом викладання англійської мови професійного спрямування«Certificate in Vocational English Language Teaching (for university ESP teachers)» (CІVELT), який проводився на базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського за сприяння Посольства Великої Британії в Україні спільно з Британською Радою в Україні та при підтримці Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики МО України.

Під нас навчання представники інституту вдосконалили свої знання щодо особливостей викладання англійської мови за професійним спрямуванням, принципів розробки курсу викладання англійської мови професійного спрямування та принципам підбору та розробки матеріалів для курсу англійської мови за професійним спрямуванням.

У роботі тренінгу взяли участь представники інституту завідувач кафедри іноземних мов Храбан Тетяна Євгенівна, старший викладач кафедри Дідурик Антоніна Євгенівна, викладачі кафедри загальновійськових дисциплін військового коледжу сержантського складу Штепа Оксана Вікторівна і Гаранжа Таміла Миколаївна, які успішно пройшли підготовку та отримали свідоцтва про закінчення курсів CIVELT.